Načítavam...

Náš tím

Sme tím dynamických a inovatívnych profesionálov v oblasti informačných technológií. Naši architekti, konzultanti, projektoví manažéri a vývojari majú dlhoročné skúsenosti s náročnými projektami, z ktorých získali skúsenosť ako zvládať náročné požiadavky klientov na kvalitu a komplexnosť. Zároveň dokážu vhodne tvarovať finančnú náročnosť a očakávanú návratnosť dodávaných riešení. Našim cieľom je dodávať kvalitné, zmysluplné a efektívne riešenia. V technologickej oblasti spolupracujeme s overenými partnermi a profesionálmi, ktorí spĺňajú náročné požiadavky na kvalitu dodávaných riešení a plnenie požiadaviek našich klientov.

Vždy je čo zlepšovať. Aby sme dosiahli úspech a stabilitu, musíme sa posúvať vpred a dodávať kvalitné, zmysluplné a pozitívne riešenia.

Dušan Okleštek

Co-Founder / CEO
Technické znalosti a logické myslenie sú nevyhnutné. Pre posun vpred je však nevyhnutná komunikácia, empatia a vzájomné porozumenie.

Ing. Dominika Urbánová

CO-FOUNDER / CTO
Schopnosť aktívne načúvať, porozumieť a napĺňať potreby a ciele klienta sú základným predpokladom pre akýkoľvek úspešný projekt.

Jana Šťastná

CO-FOUNDER / CSO

Jakub Hranický

Team leader